اطلس تکنیک

تهویه مطبوع لوله مسی تجهیزات گازهای طبی

کولر گازی های جدید مدیا با طراحی فوق العاده  و سیستم اینورتر و کم مصرف بودن خود مکملی ایده آل برای سالن نشیمن شیک و مدرن شما خواهند بود. به شما قول می دهیم که زیبایی کولرهای گازی جدید تکمیل کننده زیبایی زندگی شما باشد. این کولر گازی ها حتی در شرایط آب و هوایی نامساعد نیز در تمام روز هوای خنک به شما تحویل می دهند.
به خاطر وجود فیلترهای پیشرفته مدیا می توانید مطمئن باشید که هوای اتاق شما تازه و تمیز خواهد بود.  فقط کافی است کثیفی های فیلتر را زیر آب بشویید تا فیلتر تمیز گردد. با مراقبت آسان و ساده از فیلتر، هوای خود را تازه و تمیز حفظ کنید.
کولر گازی های جدید مدیا در حالت توربو با بیشترین سرعت خود کار می کنند تا خیلی سریع به دمای تعیین شده برسند.
راهنمای خرید کولر گازی مدیا

جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران ، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف ، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (بی تی یو) در نظر بگیرید.مثلا برای یک اتاق 12 متری کولر اسپلیت 9000 و برای یک سالن 40 متری کولر اسپلیت 24000 می تواند مناسب باشد.

کولرهای گازی و  اسپليت سامسونگ داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 18 ماه گارانتي قطعات فني توسط كارت ضمانت سام سرويس مي باشند .

گارانتی و نصب انواع کولر گازی منحصرا توسط  خدمات مجاز شركت به همراه 5 متر لوله رايگان است .

در صورتیکه لوله های رابط اسپلیت از قبل بصورت توکار اجرا شده اند و یا فاصله عمودی (ارتفاع ) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی بیشتر از 7 متر است ، جهت انتخاب اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به اطلاع کارشناسان فروش  شرکت برسانید .

قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت های فوق به موضوع تک فاز یا سه فاز بودن (Ø) برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید .

 


 

 

 

جهت  دیدن مشخصات فنی اسپلیت اینورتر مدیا کلیک کنید

 

 

 


 

 

 

جهت دیدن مشخصات فنی اسپلیت کم مصرف مدیا کلیک کنید

 

 

 


 

اسپلیت  سرد حاره ای مدیا 

اسپلیت ایستاده مدیا

اسپلیت پنجره ای مدیا